Corona Virüs Bilgilendirmesi

Değerli Müşterimiz;
Zizycar olarak sizleri gideceğiniz destinasyona ulaştırmak için çalışıyoruz. Yolculuklarınızda sizlerle beraber olmaktan da büyük bir zevk alıyoruz. Son günlerde maalesef tüm dünyaya yayılan Covid-19 Corona Virüs ülkemizde de artarak görülmeye başlamıştır. Bu süreçte sizlerin ve sevdiklerinizin hayatını tehlikeye atmamak adına, beraber çalıştığımız global markaların araçları teslim etmeden önce temizlik ve dezenfekte işlemlerini yaptığından emin oluyor, aracı size daha sonra teslim ediyoruz. Bu zor zamanlarda seyahat planlarınızda son dakika değişiklikleri olabileceğini de biliyoruz. Zorunlu olan bu seyahat planı değişiklikleriniz için bizlere araç alım süresinden 24 saat öncesinde ulaşmanız durumunda rezervasyon bedelinizi kesintisiz iade alabileceğinizi hatırlatırız.

Saygılarımızla;
Zizycar Türkiye

Araç kiralamalarınızda %20'sini şimdi ödeyin, kalanını ofiste ödersiniz!

Araç Alış Tarih & Saat

Araç Teslim Tarih & Saat

Reservation Edit

Güvenilir Markalar Uygun Fiyatlar

Hakkımızda

Biz kimiz

Zizycar,  H4 Turizm ve Dijital Pazarlama Anonim Şirketi çatısı altında güvenilir ve kaliteli uluslararası araç kiralama markalarının bir araya getirildiği  dijital araç kiralama platformudur. Dünya çapında adını duyurmuş araç kiralama firmalarını bünyesinde bulunduran Zizycar, yeni nesil teknolojilerle en hızlı şekilde fiyat karşılaştırması ve rezervasyon yapabilmenizi sağlar.

Zizycar’ı neden tercih etmelisiniz

“Araç kiralamalarınızda %20’sini şimdi ödeyin, kalanını ofiste ödersiniz!” ödeme kolaylığı ile araç kiralamaya yeni bir soluk getiren Zizycar, seyahatinize renk ve fark yaratacak arabaları, güncel kampanyaları ve ek hizmetleri sizler için tek bir çatı altında topluyor. Sadece birkaç tıklama ile Türkiye’nin dört bir yanından en uygun, en elverişli kampanyalar ile araç kiralayabilir, sizler için araştırıp derlediğimiz seyahat rotaları, turistik yerler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Araç kiralama hizmetinin önemini biliyoruz

Online araç kiralama risklerini, kaygılarını ve masraflarını Zizycar çatısı altında çalışma arkadaşlarımızla, tedarikçimizle minimuma düşürmeye çalışıyoruz. Müşteri destek hattımızla olası tüm sorularınızı cevaplıyor, sizleri hiçbir zaman yolda yalnız bırakmıyoruz.

Zizycar ile artık araç kiralamak çok kolay!

·         Arama yapınız

Belirlediğiniz kriterler doğrultusunda tüm Türkiye üzerinde araçları filtreleyebilirsiniz

·         Araçları karşılaştırınız

Sitemizde, araçları karşılaştırarak sizler için en uygun aracı bulabilirsiniz.

·         Rezervasyon yapınız

Toplam tutarın sadece  %20’lik kısmını ön ödeme imkanı ile rezervasyonunuz tamamlayabilirsiniz, böylece  toplu ödeme derdine son veriyoruz.

·         Aracınızı teslim alabilirsiniz

İşlemleri tamamladıktan sonra belirlediğiniz lokasyonda kiraladığınız araç sizleri bekliyor olacak.

·         Yolda yalnız değilsiniz

Hafta içi çalışma saatlerinde 0 507 812 8550  numaralı müşteri destek hattımız ile sizleri yollarda yalnız bırakmıyoruz.