Corona Virüs Bilgilendirmesi

Değerli Müşterimiz;
Zizycar olarak sizleri gideceğiniz destinasyona ulaştırmak için çalışıyoruz. Yolculuklarınızda sizlerle beraber olmaktan da büyük bir zevk alıyoruz. Son günlerde maalesef tüm dünyaya yayılan Covid-19 Corona Virüs ülkemizde de artarak görülmeye başlamıştır. Bu süreçte sizlerin ve sevdiklerinizin hayatını tehlikeye atmamak adına, beraber çalıştığımız global markaların araçları teslim etmeden önce temizlik ve dezenfekte işlemlerini yaptığından emin oluyor, aracı size daha sonra teslim ediyoruz. Bu zor zamanlarda seyahat planlarınızda son dakika değişiklikleri olabileceğini de biliyoruz. Zorunlu olan bu seyahat planı değişiklikleriniz için bizlere araç alım süresinden 24 saat öncesinde ulaşmanız durumunda rezervasyon bedelinizi kesintisiz iade alabileceğinizi hatırlatırız.

Saygılarımızla;
Zizycar Türkiye

Araç kiralamalarınızda %20'sini şimdi ödeyin, kalanını ofiste ödersiniz!

Araç Alış Tarih & Saat

Araç Teslim Tarih & Saat

Reservation Edit

Güvenilir Markalar Uygun Fiyatlar

Gizlilik Politikası

  • Rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin rezervasyon yaptırdığınız kiralama firmasına aktarılmasını ve kiralama işlemlerinizin yürütülebilmesi için onlar tarafından da saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş oluyorsunuz.
  • Zizycar.com, üyelik aşaması veya rezervasyon işlemi esnasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyisim, yaş, cinsiyet, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülmesi Zizycar.com olarak önceliğimizdir. Zizycar.com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel kampanya veya anket çalışmaları kapsamında sadece Zizycar.com bünyesinde kullanılmaktadır. Dilediğiniz zaman herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliğinizi sonlandırma ve/veya toplu SMS ya da e-posta gönderim listelerinden çıkma hakkına sahipsiniz. Zizycar.com, üyelik formları veya rezervasyon kayıtlarında toplanan bilgileri ticari amaçlarla üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır. Kişisel bilgiler, yasaların getirdiği zorunluluklara uyma amacıyla adli ya da idari otoritenin yürüttüğü soruşturma veya araştırma açısından talep edilmesi durumunda veya kullanıcıların hak ve güvenliklerinin korunması amacıyla üçüncü kişilerle paylaşılabilir.
  • Zizycar.com, sistemle ilgili olası sorunların tespiti ve bu sorunların en hızlı şekilde çözümlenebilmesi için, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, site kullanıcı profilini tanımlamak, analiz etmek ve demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
  • Sitemizdeki rezervasyon, üyelik, anket veya iletişim formlarında kimlik ve iletişim bilgileriniz talep edilmektedir. Ayrıca, ödeme aşamasında kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekebilmektedir. Kiralamanızı gerçekleştirmek, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi takip etmek, faturalarınızı ulaştırmak ve kiralamalarınız ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kişisel bilgileriniz kullanılmaktadır.
  • Sitedeki hizmetlerin geliştirilmesi, reklam ve tanıtım faaliyetlerinin etkinliğinin analiz edilebilmesi gibi amaçlarla kullanıcının sabit diskinde çalışan cookieler (çerezler) kullanılarak ziyaretçilerin sitede izlediği adımlar ve siteyi kullanma alışkanlıkları takip edilmektedir.
  • Toplanan mali bilgiler kiralamanızın sonunda gerekli olan fatura işlemi için kullanılmaktadır. Sitemizden rezervasyon ve/veya ödeme yaparken paylaştığınız mali bilgilerin, işleminizi tamamlamak için gerekli olan 3. şahıslarla (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) paylaşılmasını kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dâhil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Böylelikle bu bilgilerinizin herhangi bir şekilde istenmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmektedir.
  • Zizycar.com “Gizlilik Politikası"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu nedenle “Gizlilik Politikası” sayfası düzenli olarak takip edilmelidir. Zizycar.com, Site’nin kullanımından doğacak zararlardan sorumlu değildir.
  • Zizycar.com internet sitesi üzerinden üçüncü kişilere ait internet sitelerine bağlantı verilmesi mümkündür. Zizycar.com, bağlantı verilen internet sitelerinde yer alan bilgi ve içeriğin doğruluğu, güncelliği, belirli bir amaca uygunluğu, Zizycar.com internet sitesinde veya başka bir mecrada yer alan diğer bilgiler ile uyumu konusunda açık veya örtülü hiçbir taahhütte bulunmamaktadır. Söz konusu internet sitelerinin kullanımı Zizycar.com’dan bağımsız olarak ilgili internet sitesini düzenleyen üçüncü kişilerin belirleyebileceği kural ve koşullara bağlı olarak gerçekleşebilir. Dolayısıyla Zizycar.com bu internet sitelerine erişim veya bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir taahhütte bulunmamakta ve buna bağlı hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.